Najbliższe zawody

Wsparcie finansowe

Program szkoleniowo-sportowy w roku 2018 realizowany jest przy wsparciu finansowym budżetu miasta Kalisza.

Klubowiczu

Zapisz się do naszego newslettera, a na adres email otrzymasz informacje o aktualnościach, najbliższych zawodach, zmianach. Będziesz wiedzieć o wszystkim w pierwszej kolejności.


Aktualni członkowie klubu

zgłoś problem

Kolor pomarańczowy: Członek HONOROWY

                                                                                                                   od roku  
MAJTAS STANISŁAW 1960
BĘBEL CZESŁAW 1974
GRZESIAK KRZYSZTOF 1974
SKONIECZNY ANDRZEJ 1978
KRAWCZYK STANISŁAW 1981
KUBIK HENRYK 1981
ROGACKI RYSZARD 1981
SOBCZAK RYSZARD 1989
BARTCZAK LESZEK 1993
BEDNARA EUGENIUSZ 1993
JANIAK ANDRZEJ 1993
KACZMAREK MARIAN 1993
KINASTOWSKI HENRYK 1993
KLAUZA JAN 1993
TRAWIŃSKI KAZIMIERZ 1993
WENDERSKI ROMAN 1993
WITOŃSKI ANDRZEJ 1993
KAŁUŻNY ZBIGNIEW 1995
WIŚNIEWSKI MIECZYSŁAW 1995
DĄBKOWSKI IRENEUSZ 1996
DOLNY ZENON 1996
FIGLAK KAROL 1996
KASPRZYCZAK EUGENIUSZ 1996
MICHALAK MAREK 1996
SZAJDZIŃSKI ANDRZEJ 1996
BĄKOWSKI JACEK 1997
CHOJNACKI PAWEŁ 1997
JANIAK JAN 1997
JÓZEFIAK WIESŁAW 1997
MAREK JANUSZ 1997
NOWAK JAROSŁAW 1997
ORDZIEJEWSKI ANDRZEJ 1997
RZEPECKI JERZY 1997
ŚNIEGULA SŁAWOMIR 1997
WALISZEWSKI MARIAN 1997
BARTOSIK ROMUALD 1998
KOBYŁKA STANISŁAW 1999
KRAWCZYK JACEK 1999
LUDWICZAK STANISŁAW 1999
PAWLAK IRENEUSZ 1999
PRZYGODZKI JÓZEF 1999
ZYCH MIROSŁAW 1999
CHOLAJDA ZBIGNIEW 2000
IGNASZAK DAWID 2000
JAJECZNIK TOMASZ 2000
ADAMKIEWICZ ARTUR 2001
CZUBAK WITOLD 2001
MORKOWSKI MIKOŁAJ 2001
POROWSKA BOGUMIŁA 2001
BALCERZYK SŁAWOMIR 2002
BALIŃSKI RAFAŁ 2002
DZIADEK ANDRZEJ 2002
KLAUZA TOMASZ 2002
MUCHA ADAM 2002
NOGAJ TADEUSZ 2002
PAWLICZAK KAZIMIERZ 2002
RUDOWICZ ARKADIUSZ 2002
SZAJDZIŃSKI SEBASTIAN 2002
TUŁACZ MARIUSZ 2002
BUDA MARIUSZ 2003
HELMAN DARIUSZ 2003
JARZYNA KRZYSZTOF 2003
KAMZELEWSKI ZBIGNIEW 2003
PANFIL JAKUB 2003
GARNCAREK JERZY 2005
PANFIL MICHAŁ 2005
PERSKAWIEC BOGDAN 2005
TOMCZAK PIOTR 2005
PLUCIŃSKI MARIUSZ 2006
PORADA DARIA 2006
PORADA SŁAWOMIR 2006
TOMCZAK BARTOSZ 2007
JANISZEWSKI KRZYSZTOF 2007
GARNCAREK RAFAŁ 2008
JANKOWSKI MACIEJ 2008
NOGAJ TOMASZ 2008
FENGIER KAROL 2009
GRUSZKA JAN 2009
SMOLIŃSKI SZYMON 2009
KRAWCZYK MAGDALENA 2010
MAREK ARTUR 2010
MIKLAS GRZEGORZ 2010
SIBIŃSKI MARIUSZ 2010
ADAMKIEWICZ MAGDALENA 2011
JACHOWICZ MICHAŁ 2011
JENDRO ANTONI 2011
KOLASA ŁUKASZ 2011
BĘBEN DARIUSZ 2012
BRDYS MACIEJ 2012
CHENCZKE MARIUSZ 2012
CZAJKA ARTUR 2012
KASPRZAK MACIEJ 2012
KMIEĆ KRZYSZTOF 2012
MADALIŃSKI ROBERT 2012
MANIKOWSKI PIOTR 2012
PLESZYŃSKI MICHAŁ 2012
SUSZYŃSKI BŁAŻEJ 2012
TRAWIŃSKI SZYMON 2012
BRODZIAK DARIUSZ 2013
CUPER ANDRZEJ 2013
FOEDKE PAWEŁ 2013
GARNCAREK DARIUSZ 2013
JAKUBCZAK MATEUSZ 2013
LEWANDOWSKI MICHAŁ 2013
NOWAK MACIEJ 2013
SIUDA SZYMON 2013
ŚWIERCZYŃSKI MARCIN 2013
WŁODARCZYK KONRAD 2013
BARTOSIK JAKUB 2014
BEREZA PIOTR 2014
DZIEKOŃSKI ROBERT 2014
GRZYBOWSKI MARCIN 2014
JANIAK MAŁGORZATA 2014
JARYCH MARIUSZ 2014
KACYNA ROBERT 2014
KUBASIK JULIA 2014
MARUCHA MIKOŁAJ 2014
MATUSIAK MARCIN 2014
SKONIECZNY MICHAŁ 2014
BARTOSZEK DOMINIK 2015
CHYBA MIŁOSZ 2015
DOLATA MAREK 2015
GORZELANA DARIA 2015
GRACZYK DAWID 2015
JANIAK ARTUR 2015
KASPRZAK KACPER 2015
KOŃCZALIK PAWEŁ 2015
KRÓL DARIUSZ 2015
KUBASIK TOMASZ 2015
KUROWSKA KATARZYNA 2015
LEWANDOWSKI PIOTR 2015
MARCINIAK DAWID 2015
MATUSZAK TOMASZ 2015
MAZURKIEWICZ SZYMON 2015
NIEWIEJSKI MICHAŁ 2015
NOWAK BARTŁOMIEJ 2015
NOWAK BŁAŻEJ 2015
NUREK ADRIAN 2015
NUREK ZBIGNIEW 2015
OBSADNY ROBERT 2015
PANFIL AGATA 2015
PIOTROWSKI ANDRZEJ 2015
SELECH JAROSŁAW 2015
STASZAK WŁODZIMIERZ 2015
SZLUCHA AGNIESZKA 2015
SZLENKIER MAREK 2015
SZLUCHA AGNIESZKA 2015
TUŁACZ MARCIN 2015
WIATROWSKI ZBIGNIEW 2015
WIELGORZ ROBERT 2015
ZENTEL MATEUSZ 2015
EBERST MARCIN 2016
ANDRZEJCZAK MARIUSZ 2016
EBERST RADOSŁAW 2016
BRODZIAK RAFAŁ 2016
BRUŹ PAWEŁ 2016
BUDA PRZEMYSŁAW 2016
CHRZĘŚCIEWSKI ŁUKASZ 2016
CHRZĘŚCIEWSKI RADOSŁAW 2016
CHWIRAŁA MATEUSZ 2016
ZAWIEJA ROMUALD 2016
EBERST MARCIN 2016
EBERST RADOSŁAW 2016
GAŁĘZKI RAFAŁ 2016
KOSZELA ARKADIUSZ 2016
MIŚKO RYSZARD 2016
JARZĄB ALDONA 2016
KIERNOWICZ KACPER 2016
KINASTOWSKI KRYSTIAN 2016
KOSZELA ARKADIUSZ 2016
KOZIAREK ROMAN 2016
KRUSZYK MARCIN 2016
LASKOWSKI KRZYSZTOF 2016
LEONHARD MICHAŁ 2016
LIPIŃSKI SŁAWOMIR 2016
MACIEJEWSKI KAROL 2016
MARCZYK DAWID 2016
NAPIERALSKI MATEUSZ 2016
NOWAK ADRIANNA 2016
NOWAK KAMIL 2016
PERLIŃSKI KRZYSZTOF 2016
PILAS PAWEŁ 2016
PRZYGOŃSKI PIOTR 2016
RASZKOWSKI PATRYK 2016
RATAJCZYK KAMIL 2016
SIBILSKI KRZYSZTOF 2016
SOWA ARTUR 2016
STĘPNIAK TOMASZ 2016
STRZELEC STANISŁAW 2016
SULIGA FILIP 2016
TATARA ZBIGNIEW 2016
TĘSIOROWSKI ŁUKASZ 2016
WALISZEWSKI MAREK 2016
WIELGOSZ MATEUSZ 2016
WŁODARZ DAWID 2016
WOŹNIAK BŁAŻEJ 2016
ZAWIEJA ROMUALD 2016
NAMYSŁ BRONISŁAW 2017
DYMARCZYK SŁAWOMIR 2017
GOŁĘBIAK BŁAŻEJ 2017
KOLUTYŃSKI PAWEŁ 2017
ŁUCZAK ADAM 2017
MACIASZEK KACPER 2017
WLAZŁY WŁODZIMIERZ 2017
KUBASIK TOMASZ 2017
CHAŁUPKA SYLWIA 2017
LEONHARD KATARZYNA 2017
BERA JAROSŁAW® 2017
URBANIAK BARTŁOMIEJ 2017
   
   
   
 
   
   
Ogółem członków: 278