Najbliższe zawody

22 Zawody Mikołajkowe

Zawody

Informujemy

Klubowiczu

Zapisz się do naszego newslettera, a na adres email otrzymasz informacje o aktualnościach, najbliższych zawodach, zmianach. Będziesz wiedzieć o wszystkim w pierwszej kolejności.


Członkowie Klubu KSS Bursztyn

zgłoś problem

 

Członkowie Klubu w latach 1955 – 2019

     
od do  
ADAMIAK DAWID 1988 1989  
ADAMKIEWICZ ANDRZEJ 1991 1992  
ADAMKIEWICZ ARTUR 2001  
ADAMKIEWICZ MAGDALENA 2011  
ALEKSANDRZAK LESZEK 1996 2007  
ALEKSANDRZAK RAFAŁ 2008 2010  
ANDRZEJEWSKI MAREK 2000 2000  
ANDRZEJEWSKI RYSZARD 2006 2009  
ANDRZEJEWSKI TOMASZ 1995 2015  
ANDRZEJEWSKI WIESŁAW 1984 1984  
ANTCZAK CZESŁAW 1996 1996  
ANTCZAK MARCIN 1999 2014  
ARSKI ZBIGNIEW 1983 1984  
BACHOR WOJCIECH 1992 1996  
BALCERZYK SŁAWOMIR 2002  
BALIŃSKI RAFAŁ 2002  
BAŁWAS ZDZISŁAW 1991 1991  
BANAŚ MAREK 1996 2002  
BARAŃSKA KATARZYNA 1986 1986  
BARAŃSKI MAREK 1975 1975  
BARAŃSKI PAWEŁ 1996 2000  
BARTCZAK ANDRZEJ 1994 1994  
BARTCZAK LESZEK 1993  
BARTCZAK ŁUKASZ 1994 1995  
BARTCZAK PIOTR 1994 1996  
BARTOSIK ANNA 2009 2010  
BARTOSIK BOGUMIŁ 2012 2014  
BARTOSIK JERZY 1972 1972  
BARTOSIK ROMUALD 1998  
BASZCZYK RYSZARD 2002 2015  
BASZCZYŃSKI PIOTR 1991 1991  
BAZIUK LUCYNA 1955 1962  
BAZIUK PIOTR 1955 1962  
BĄCZKIEWICZ JAN 1973 1973  
BĄCZKIEWICZ TADEUSZ 2002 2014  
BĄKOWSKI JACEK 1997  
BEDNARA EUGENIUSZ 1993  
BEDNARCZYK JACEK 1986 1988  
BENDKA PIOTR 1974 1981  
BENDKOWSKI WŁODZIMIERZ 1974 1975  
BENDYKOWSKI MICHAŁ 2007 2009  
BENDYKOWSKI WALDEMAR 1993 2018  
BERA JAROSŁAW®? 2017  
BEREK JERZY 1974 1975  
BRDYS MACIEJ 2012  
BĘBEL CZESŁAW 1974  
BĘBEL PIOTR 1981 1996  
BĘBEN DARIUSZ 2012  
BĘBEN PIOTR 2006 2012  
BĘCKI IRENEUSZ 1975 1993  
BIADAŁA SYLWIA 2012 2015  
BIAŁAS STANISŁAW 1997 2001  
BIAŁEK HENRYK 1995 2010  
BIAŁEK JÓZEF 2007 2012  
BIAŁEK STEFAN 1980 1980  
BIAŁOŻYK JAKUB 2013 2015  
BICZYSKO ZENON 2002 2002  
BIEGAŃSKI JÓZEF 1975 1975  
BIELAK JÓZEF 2002 2003  
BIELASZEWSKI JÓZEF 1975 1975  
BIELSKI JÓZEF 1999 2000  
BIERNAT ZDZISŁAW 1985 1985  
BIESIADA GABRIEL 1975 1977  
BILSKI MAREK 1994 1994  
BLESMANOWICZ EDWARD 1966 1982  
BLESMANOWICZ PIOTR 1978 1984  
BŁASIAK IGNACY 1975 1977  
BŁASIAK ŁUKASZ 1994 1994  
BŁASZCZYK ROBERT 2001 2010  
BŁASZCZYK ŻANETA 2001 2005  
BŁAŻEJEWSKI DAWID 2010 2010  
BŁOTNY EDWARD 1988 1999  
BŁOTNY MICHAŁ 1988 1996  
BOCZEK KRZYSZTOF 1996 1997  
BOCZEK MARCIN 1994 1997  
BOGACZYK ADAM 1993 1993  
BOGULSKI JÓZEF 1971 1975  
BOGUSZ ZBIGNIEW 1999 2007  
BOROWIAK PIOTR 1983 1983  
BOROWICZ SŁAWOMIR 1973 1975  
BORUSZCZAK PAWEŁ 1971 1971  
BRODZIAK MARIUSZ 1998 2007  
BRODZIAK MARIUSZ 2013  
BRONŚ BRONISŁAW 1998 2000  
BRUSKE MAREK 1973 1973  
BRYJA RYSZARD 1958 1965  
BRYJA ZDZISŁAW 1958 1962  
BRZESKI MACIEJ 1975 1975  
BRZĘCZKOWSKI HENRYK 1960 1999  
BRZOZOWSKI MARCIN 2017 2019  
BRZYCHCIŃSKI MICHAŁ 2004 2005  
BUDA MARIUSZ 2003  
BUDKA STANISŁAW 1975 1977  
BUDZIŃSKI JÓZEF 1965 1970  
BUDZYŃSKI JERZY 1999 2000  
BUKOWSKI DARIUSZ 1996 1996  
BUKWA RAFAŁ 1993 1993  
BURZYŃSKI STEFAN 1955 1970  
BYDŁOWSKI WOJCIECH 2000 2000  
BYRA ANTONI 1992 2002  
CHABIERSKI KAROL 2001 2005  
CHABIERSKI LECH 1955 1962  
CHAŁADYN ROBERT 1993 1994  
CHILCZER ARTUR 2012 2013  
CHENCZKE MARIUSZ 2012  
CHMIELEWSKA ALEKSANDRA 1979 1982  
CHOJAK EDYTA 1989 1989  
CHOJKA JERZY 1994 1994  
CHOJNACKI JACEK 1979 1980  
CHOJNACKI PAWEŁ 1997  
CHOJNACKI PIOTR 1997 1998  
CHOLAJDA WERONIKA 2009 2010  
CHOLAJDA ZBIGNIEW 2000  
CHRYSTEK PATRYCJA 2006 2007  
CHWIAŁKOWSKI MACIEJ 1999 1999  
CHWIERAŁA GRZEGORZ 1975 1975  
CIĄGNISZ MONIKA 1997 1998  
CICHY ŁUKASZ 1994 1995  
CIERNIAK JACEK 1974 1974  
CIERNIAK LESZEK 1975 1975  
CIEŚLA DARIUSZ 1988 1998  
CIEŚLA STANISŁAW 1988 2013  
CIEŚLAK AGNIESZKA 1992 1994  
CIEŚLAK TOMASZ 1999 2000  
CISZEWSKI EDWIN 1999 2014  
CISZEWSKI JACEK 1975 1977  
COZAŚ ZDZISŁAW 1975 1975  
CUPER ANDRZEJ 2013  
CUPER WIESŁAW 1985 1990  
CWUDZIŃSKI MARCIN 1993 1994  
CZAJCZYŃSKI DARIUSZ 1995 1995  
CZAJKA ARTUR 2012  
CZARCZYŃSKI PRZEMYSŁAW 1992 1996  
CZARKOWSKI JANUSZ 2004 2005  
CZECHOWSKI MACIEJ 1994 1995  
CZEKALSKI MIROSŁAW 1971 1972  
CZERNIAK MAREK 1972 1973  
CZERNIAK BŁAŻEJ 2007 2010  
CZERNIAK ŁUKASZ 2007 2009  
CZERNIAK SŁAWOMIR 2007 2010  
CZUBAK WITOLD 2001  
DANIELAK KSENIA 2006 2008  
DAROS KLAUDIA 2014 2015  
DASZEWSKI STEFAN 1960 1976  
DĄBKOWSKI IRENEUSZ 1996  
DĄBROWSKA DOROTA 2006 2008  
DELURA ANETA 1989 1989  
DĘBOWSKI WŁADYSŁAW 1955 1990  
DĘBOWY ARTUR 1993 1995  
DOBRZYNIECKI ZDZISŁAW 1971 1972  
DOLNY ZENON 1996  
DOMINIAK JAKUB 2000 2009  
DOMINIAK ROMAN 1973 1973  
DORSZEWICZ JACEK 2012 2016  
DRĄŻEK SYLWIA 2003 2007  
DREMZA KRZYSZTOF 2002 2009  
DRYGIEL MARTYNA 2011 2013  
DRYNIAK KRZYSZTOF 1998 2007  
DUBIS ANNA 1996 1998  
DUBIS STANISŁAW 1973 1973  
DUDA MAREK 1981 2010  
DUDZIAK KRZYSZTOF 1983 1983  
DUDZIŃSKI KRZYSZTOF 1993 1996  
DULIBA WIOLETTA 2004 2007  
DULSKA MAŁGORZATA 1984 1988  
DULSKI JAN 1980 1986  
DULSKI MARIAN 1960 2003  
DURCZYŃSKI ROMAN 2002 2010  
DURDEŃ MARIUSZ 1987 1987  
DUSZENKO LEONARD 1998 2000  
DWORACZYŃSKI LECH 1999 2000  
DWORCZAK JAN 1999 2014  
DYBIOCH BOGDAN 1973 1973  
DYMARCZYK ADAM 2007 2016  
DYMARCZYK STANISŁAW 1994 2016  
DYMARCZYK SŁAWOMIR 2017 2019  
DYZNER ZBIGNIEW 1991 1998  
  2000 2003  
DZIADEK ANDRZEJ 2002  
DZIEKOŃSKI SEBASTIAN 2008 2009  
DZIKOWSKI JERZY 2002 2007  
DZIUBEK ANDRZEJ 1973 1973  
DZIUBEK IRENEUSZ 1992 2002  
DZIUBEK MATEUSZ 1998 2001  
DZIWIŃSKA KAROLINA 2009 2010  
ELMER ARTUR 1986 1986  
ESZRYCH MARIAN 1974 1974  
ETYNKOWSKI JERZY 1994 1995  
FABISIAK JAROSŁAW 2002 2012  
FEHLER JAROSŁAW 1993 1995  
FENGIER KAROL 2009  
FERUGA MAREK 1999 2001  
FIC SŁAWOMIR 2002 2017  
FIGLAK KAROL 1996  
FIGLAK KAROL (j) 2009 2010  
FILIPEK LEONARD 1965 1972  
FILIPIAK WŁADYSŁAW 1972 1972  
FILIPOWICZ JÓZEF 1979 1981  
FOEDKE PAWEŁ 2013  
FOKIAS KLAUDIA 2010 2013  
FRANEK KLAUDIA 2011 2013  
FRASUNKIEWICZ JAKUB 1992 1993  
FRĄTCZAK WIESŁAW 1973 1973  
FUŁEK TADEUSZ 1983 1983  
  1996 2000  
GACHOWSKI LESZEK 1992 1996  
GALANT SEBASTIAN 1999 2000  
GAŁCZYŃSKI WOJCIECH 1998 1998  
GAŁĘSKI JAN 1974 1978  
GANCARZ ALEKSANDRA 2013 2015  
GANCARZ MAŁGORZATA 2013 2016  
GANCARZ OLIWIA 2013 2013  
GARCZEWSKA EWELINA 2009 2010  
GARCZEWSKI ROBERT 2000 2003  
GARCZYŃSKI JERZY 1993 2005  
GARNCAREK DARIUSZ 2013  
GARNCAREK DOMINIK 2007 2009  
GARNCAREK JERZY 2005  
GARNCAREK RAFAŁ 2008  
GARNCARZ PAWEŁ 1991 1991  
GĄSIOROWSKI KRZYSZTOF 1997 2010  
GĄSIOROWSKI RAFAŁ 1995 1995  
GDULA TADEUSZ 1996 2001  
GDULA WŁADYSŁAW 1999 2000  
GENDERA MICHAŁ 2004 2018  
GENEROWICZ PIOTR 1981 1983  
GIERASIŃSKA JULIA 2012 2013  
GIL MAREK 1992 1992  
GILAK JAGODA 2005 2007  
GLAPA DAMIAN 2012 2013  
GLINKOWSKI BOGDAN 1993 1996  
GLINKOWSKI MACIEJ 1973 1976  
  1981 1986  
GŁUCHOWSKI TADEUSZ 1996 2003  
GOLA JÓZEF 1993 1994  
GOŁĄB DAMIAN 2005 2007  
GOŁĘBIOWSKI MARCIN 1995 1995  
GORZKIEWICZ KAROLINA 2009 2010  
GOSPODARCZYK ZDZISŁAW 1973 1974  
GOTFRYD ZDZISŁAW 1993 1994  
GOZDALIK ANDRZEJ 1982 1983  
GOŹDZIEWICZ KAROL 2010 2010  
GÓRAL ALEKSANDER 1993 1993  
GÓRSKA URSZULA 1977 1981  
GÓRSKI ANDRZEJ 1997 2001  
GÓRSKI WOJCIECH 1994 1995  
GÓŹDŹ JERZY 1959 1963  
GRABINA JÓZEF 1956 1962  
GRABOWSKI ANDRZEJ 1998 1999  
GRABSKI PIOTR 1956 1962  
GRACZYK DAWID 2011  
GRACZYK SYLWESTER 1975 1975  
GRANOS ROMAN 2002 2003  
GRĘDA JÓZEF 1974 1990  
GRUDZIŃSKI TOMASZ 1997 1998  
GRUSZCZYŃSKI EDWARD 1975 1978  
GRUSZKA JAN 1997 2005  
  2009 2019  
GRUSZKA WALENTY 1995 2001  
GRYNDZIŃSKI CZESŁAW 1960 1974  
GRZELAK JANUSZ 1974 1975  
GRZELAK MATEUSZ 2012 2015  
GRZELIŃSKI RYSZARD 1960 1966  
GRZEMSKA KARINA 2013 2015  
GRZESIAK KRZYSZTOF 1974  
GRZESIAK MARTA 2004 2016  
GRZESIAK MATEUSZ 1994 2007  
GRZEŚ MAREK 1974 1976  
GUGLAS SATURNIN 2002 2007  
GUŹDZIOŁ PAWEŁ 1996 2000  
GUŹNICZAK MACIEJ 1992 1999  
GZOWSKI TADEUSZ 1972 1973  
HELMAN DARIUSZ 2003  
HELMAN MICHAŁ 2004 2009  
HENKE KAZIMIERZ 1978 1979  
  2010 2010  
HERESZTYN MACIEJ 2013  
HERKA MARTA 2009 2010  
HILDEBRANDT BRONISŁAW 1999 1999  
HOFFMAN MONIKA 2007 2008  
HOLAJDA KATARZYNA 2000 2003  
HOLAJDA MICHALINA 2001 2001  
HUK ELIGIUSZ 1996 2001  
IDZIKOWSKI ROMAN 1985 1992  
IGNASZAK DAWID 2000  
IGNASZAK JAN 1997 2007  
IMIANOWSKI HENRYK 1987 1988  
IWANEK KRZYSZTOF 1996 1999  
IWANKIEWICZ ANDRZEJ 1986 1987  
IZYDORCZYK KAZIMIERZ 2010  
JACHOWICZ JERZY 1993 2009  
JACHOWICZ MICHAŁ 2011  
JACKOWSKI KRZYSZTOF 1991 2007  
JAGIEŁŁO HENRYK 1999 2009  
JAJECZNIK EUGENIUSZ 2000 2012  
JAJECZNIK TOMASZ 2000  
JAKUBCZAK MATEUSZ 2013 2014  
JAKUBIAK TADEUSZ 1992 1995  
JAKUBOWSKI WŁODZIMIERZ 1976 1978  
JAKUBOWSKI KONRAD 2012 2013  
JAŁOWICZ PAWEŁ 2016 2018  
JANCZAK WŁODZIMIERZ 1999 2000  
JANCZAREK MARCIN 2004 2005  
JANIAK ANDRZEJ 1993  
JANIAK DARIUSZ 1992 1992  
JANIAK IRENEUSZ 1999 2010  
JANIAK JAN 1997  
JANIAK JAROSŁAW 2012 2013  
JANIAK MARCIN 2006 2009  
JANIAK MARTYNA 2012 2013  
JANIAK ZBIGNIEW 1987 1987  
JANICKI JÓZEF 1961 1968  
  1984 1990  
JANICKI WIESŁAW 1992 1992  
JANICZEK WOJCIECH 1989 1992  
JANIK JÓZEF 2001 2010  
JANISZEWSKI KRZYSZTOF 2007  
JANKOWSKI MACIEJ 2008  
JANKOWSKI MICHAŁ 1975 1980  
JANOWSKA VIOLETTA 1993 2002  
JANOWSKI MARIUSZ 1995 1997  
JANUSZKIEWICZ MACIEJ 2002 2007  
JAŃCZAK ADAM 1992 1992  
JAŃCZAK IRENEUSZ 1999 2000  
JAŃCZAK WŁODZIMIERZ 1991 1992  
JAROCZYŃSKI ANDRZEJ 1975 1975  
JARUGA KRZYSZTOF 2005  
JARUSZEWSKI EDWARD 1983 1986  
JARUSZEWSKI WIESŁAW 1984 1990  
JARYCH JAN 1989 1989  
JARYCH ŁUKASZ 2013 2014  
JARZYNA KRZYSZTOF 2003  
JASKUŁA PIOTR 1974 1974  
JAŚKIEWICZ MACIEJ 2007 2008  
JAŚKIEWICZ OLGIERD 1994 1994  
JAŚKIEWICZ WOJCIECH 1999 2014  
JAŚKO PAWEŁ 1994 1997  
JENDRO ANTONI 2012  
JOKŚ TOMASZ 1994 1994  
JÓZEFIAK MONIKA 2012 2013  
JÓZEFIAK WIESŁAW 1997  
JURASZEK SŁAWOMIR 1996 2018  
JURGA STEFAN 1985 1990  
JURKIEWICZ JANUSZ 1972 1972  
JUSZCZAK MAŁGORZATA 1979 1979  
JUSZCZAK MARIUSZ 1984 1986  
JUSZCZAK PIOTR 1996 2005  
JUSZCZAK STANISŁAW 1988 1990  

 

 

Członkowie Klubu w latach 1955 – 2014

KĄKOL RADOSŁAW

2013

     
od do  
KACZMAREK BOGDAN 2000 2000  
KACZMAREK DAMIAN 2012 2013  
KACZMAREK DARIUSZ 1978 1981  
KACZMAREK KAROL 1996 1996  
KACZMAREK MARIAN 1993  
KACZMAREK PIOTR 1995 1996  
KACZMAREK RYSZARD 2003 2007  
KACZMAREK STANISŁAW 1968 1995  
KACZMAREK SZYMON 1996 2001  
KACZOR ARTUR 1986 1986  
KALINOWSKA MARTA 2008 2009  
KALINOWSKI MARCIN 1995 1995  
KALITA HIERONIM 1970 1975  
KAŁUŻNY JAN 1997 2000  
KAŁUŻNY JÓZEF 2013 2018  
KAŁUŻNY RYSZARD 1993 1993  
KAŁUŻNY ZBIGNIEW 1995  
KAMIŃSKI KRZYSZTOF 2008 2009  
KAMIŃSKI PAWEŁ 2000 2000  
KAMIŃSKI PIOTR 1979 1981  
KAMZELEWSKI ZBIGNIEW 2003  
KANIEWSKI KAZIMIERZ 2005 2007  
KAPKOWSKI DAWID 1996 2007  
KAPKOWSKI ZBIGNIEW 1987 1993  
KARBOWIAK MAGDALENA 1995 1996  
KARBOWSKI RADZISŁAW 1988 1992  
KARBOWSKI RYSZARD 1996 2014  
KARPIŃSKI LESZEK 1973 1978  
KARPIŃSKI ROBERT 1993 1993  
KARPISIEWICZ KAROL 1997 2010  
KARYŚ REMIGIUSZ 2001 2008  
KASPERUK ZDZISŁAW 2000 2006  
KASPRZAK DOMINIK 1993 1994  
KASPRZAK JAN 1973 1973  
KASPRZAK KAZIMIERZ 1956 1978  
KASPRZAK MACIEJ 2012  
KASPRZAK MATEUSZ 2012 2015  
KASPRZYCZAK EUGENIUSZ 1996  
KAZIRÓD STEFAN 1960 2007  
KAŹMIERCZAK JAN 1967 1979  
KAŹMIERCZAK JÓZEF 1974 1975  
KAŹMIERCZAK KRZYSZTOF 1973 1976  
KAŹMIERCZAK REMIGIUSZ 2001 2010  
KAŹMIERCZAK WITOLD 1994 1995  
KĄKOL PAWEŁ 2008 2009  
KĘDZIERSKA JOLANTA 2007 2014  
KĘPA GRZEGORZ 1994 1994  
KĘSIKOWSKI MAREK 1986 1988  
KICZKA KAROL 1996 2002  
KIJ JÓZEF 1975 1975  
KINASTOWSKI HENRYK 1993  
KLAUZA JAN 1993  
KLAUZA TOMASZ 2002  
KŁOPOTEK RYSZARD 1959 1964  
KŁOPOTEK ZENON 1959 1970  
KŁOS JERZY 1980 1998  
KŁOS KRZYSZTOF 1977 1978  
KMIEĆ KRZYSZTOF 2012  
KNAPIK MARIUSZ 1999 1999  
KOBYŁKA ANDRZEJ 1982 1989  
KOBYŁKA PIOTR 1987 1990  
KOBYŁKA STANISŁAW 1999  
KOBYŁKA ZBIGNIEW 1983 1990  
KOGUT AGNIESZKA 1996 1996  
KOKODYŃSKA MARTA 2007 2007  
KOLANOWSKI OLIWIER 2012 2013  
KOLANOWSKI SEBASTIAN 2005 2010  
KOLASA RYSZARD 1999 2010  
KOLASA ŁUKASZ 2011  
KOLENDA ZBIGNIEW 1995 1996  
KOŁACIŃSKA KAROLINA 2009 2017  
KOŁACZYK KAZIMIERZ 1999 2009  
KOŁUDA MACIEJ 1987 1988  
KOMINKIEWICZ LESZEK 1971 1972  
KONIAK ROKSANA 2012 2013  
KONIECZNY TADEUSZ 1993 1994  
KONTOWSKA STANISŁAWA 1974 1974  
KOŃCZALIK PAWEŁ 2006 2014  
  2016  
KOPACZ BOGDAN 1996 2002  
KOPACZ JADWIGA 1972 1975  
KOPERSKI PIOTR 2012 2013  
KORCZYŃSKA TERESA 1973 1974  
KORDYLAS BARBARA 1982 1982  
KORNACKI MICHAŁ 1980 1980  
KOSIŃSKI ROMAN 1986 1988  
KOSMOWSKA MARITA 2006 2009  
KOSMOWSKI JANUSZ 1992 1992  
KOSTERA KRYSTIAN 2006 2007  
KOSTRZEWA JACEK 1983 1983  
KOŚCIELAK DARIUSZ 1987 1990  
KOŚCIELAK ZDZISŁAW 1987 1990  
KOŚCIELNY KAZIMIERZ 1996 2010  
KOWALCZYK GRZEGORZ 1996 2002  
KOWALCZYK JERZY 1957 1998  
KOWALEWSKI DARIUSZ 1991 1993  
KOWALSKI MARIUSZ 2010 2012  
KOWALSKI ANDRZEJ 2012 2018  
KOWALSKI MIKOŁAJ 1995 1996  
KOWALSKI RYSZARD 1974 1976  
KOWALSKI WOJCIECH 2009 2010  
KOWALSKI ZDZISŁAW 1971 1972  
KOZAK ANDRZEJ 1984 1984  
KOZANOWSKI WOJCIECH 1973 1973  
KOZERA CZESŁAW 1991 1991  
KOZIEJA ADAM 1999 2001  
KOZIEJA-PIETRZAK ANNA 1999 2010  
KOZŁOWSKA IGA 1995 1995  
KOZŁOWSKI DAMIAN 2004 2005  
KOZŁOWSKI MARIUSZ 1998 1998  
KRAKOWSKI BAZYLI 1960 1994  
KRASZKIEWICZ JÓZEF 1978 1983  
KRAWCZYK JACEK 1999  
KRAWCZYK JERZY 1981 2001  
KRAWCZYK MAGDALENA 2010  
KRAWCZYK MARCIN 1997 1998  
KRAWCZYK SEBASTIAN 2005 2015  
KRAWCZYK STANISŁAW 1981  
KRECZMER EUGENIUSZ 1997 2012  
KRENZ JÓZEF 1995 2000  
KRUSZWICKI LESZEK 1997 2000  
KRYGIER MARTA 2011  
KRYNICKI TOMASZ 2017 2019  
KRYSKA MAREK 1997 2019  
KRYSKA WOJCIECH 2003 2010  
KRYSTEK TOMASZ 1993 1993  
KRYSZAK LESZEK 1979 1981  
KRZYMIŃSKI MICHAŁ 1993 1995  
KRZYSZTOFORSKI MARIAN 1976 1976  
KRZYWAŻNIA KATARZYNA 1994 1994  
KSIĄŻCZAK LECH 2012 2018  
KUBASIAK SEBASTIAN 1993 1994  
KUBASIK JULIA 2014  
KUBASIK TOMASZ 2015  
KUBIAK ANDRZEJ 1974 1975  
KUBIAK KRZYSZTOF 1995 1995  
KUBIAK RYSZARD 1996 2000  
KUBIAK ZENON 1974 1976  
KUBICKI JACEK 1981 1981  
KUBICKI MARIAN 1974 1975  
KUBIK BARTŁOMIEJ 1999 2001  
KUBIK HENRYK 1981  
KUBIK JAROSŁAW 1993 2001  
KUBISIAK LESZEK 1971 1971  
KUBISZEWSKI RAFAŁ 2004 2005  
KUCHARSKI MARIUSZ 1993 1993  
KUCHARSKI PRZEMYSŁAW 1994 1996  
KUCHARSKI WOJCIECH 2006 2012  
KUNICKI KAMIL 2012 2013  
KUROWSKA KATARZYNA 2008 2017  
KUJAWIŃSKI MARIUSZ 1986 1986  
KULHAWIEC JAROSŁAW 1997 2001  
KUPAJ ADRIAN 2009 2019  
KUPCZAK BOGUSŁAW 1995 1998  
KUPCZAK DARIUSZ 1995 1998  
KUPCZYŃSKI JAN 2000 2000  
KUPSZ BARTŁOMIEJ 2008 2009  
KURAS JAN 1999 2009  
KURDWANOWSKI ANDRZEJ 1973 1973  
KUREK ARKADIUSZ 2005 2007  
KUREK WOJCIECH 1995 1996  
KUROWSKA KATARZYNA 2008 2017  
KURPIK MARIAN 1999 1999  
KUŚ JERZY 1991 1991  
KUŚ KONRAD 2004 2005  
KUŚ RAFAŁ 1975 1976  
  1995 1999  
KUŚMIEREK PAWEŁ 1992 1992  
KUŚWIK ANDRZEJ 1974 1974  
KUŚWIK EWELINA 2004 2007  
KUŚWIK RYSZARD 1975 1975  
KUŹNIACKI JAN 1972 1973  
KWASIEBORSKI MARCIN 2009 2010  
KWAŚNIEWSKI ANDRZEJ 1975 1975  
KWAŚNIK MARCIN 1998 1998  
KWIATEK KRZYSZTOF 1983 1983  
KWIATKOWSKA AGNIESZKA 2008 2010  
KWIECIŃSKI MARCIN 2004 2005  
KWIECIŃSKI WIESŁAW 1975 1977  
KWINTA TOMASZ 1961 1971  
  1984 2017  
LASIECKI SŁAWOMIR 1997 1998  
LASKOWSKI MIESZKO 2008 2009  
LAZAREK JERZY 1995 2001  
  2012 2017  
LEŃ ZBIGNIEW 1992 2018  
LESZCZYŃSKI JERZY 1985 1988  
LESZKA EWELINA 2013 2014  
LESZYŃSKI JANUSZ 1974 1974  
LEŚNA MARZENA 2004 2007  
LEŚNIEWICZ IRENEUSZ 1974 1981  
LEŚNIEWICZ WALDEMAR 1974 1989  
LEWANDOWSKI JÓZEF 2003 2016  
LEWANDOWSKI MIROSŁAW 1992 1995  
  1998 2017  
LEWANDOWSKI ZENON 2000 2000  
LICHY JUSTYNA 2006 2008  
LIGOCKI ADRIAN 1998 1998  
LIKUS ANDRZEJ 1998 1998  
LIPKE MAREK 1992 1992  
LIS SEBASTIAN 2005 2007  
LIS STEFAN 1996 2007  
LIS STEFAN 1997 2010  
LISIAK PIOTR 2008 2009  
LIS TOMASZ 2012 2016  
LISIECKI HENRYK 1997 2001  
LISIECKI KRZYSZTOF 1997 2001  
LISIECKI ZDZISŁAW 2005 2009  
LITWICKI MARIAN 1974 1994  
  2001 2001  
LUDWICZAK STANISŁAW 1999  
ŁAKOMY MAREK 1992 1996  
ŁAŃDUCH STANISŁAW 1983 1986  
ŁASMAN LECH 1992 1994  
ŁAWIŃSKI STANISŁAW 1975 1980  
ŁAWSKI WINCENTY 1999 2000  
ŁAZAREK JAN 1987 1987  
ŁOSIAK ZYGMUNT 1981 1984  
  1999 2010  
ŁUCZAK BOLESŁAW 1973 1973  
ŁUCZAK HENRYK 1996 1996  
ŁUCZAK PAWEŁ 1997 2014  
ŁUCZAK SŁAWOMIR 1980 1980  
ŁUCZAK ZDZISŁAW 1999 2009  
ŁUKASIK STANISŁAW 1994 2008  
ŁYSENKO MAGDALENA 1996 1998  
MACHELAK RYSZARD 2009 2011  
MACHOWCZYK PAWEŁ 1973 1974  
MACHOWCZYK TOMASZ 1993 2018  
MACIASZEK MACIEJ 1996 2005  
MACIASZEK WOJCIECH 1997 1998  
MACIEJAK SŁAWOMIR 1993 1995  
MACIEJEWSKI JULIAN 1977 1977  
MACIEJEWSKI KAROL 2003 2007  
MACIEJEWSKI WŁADYSŁAW 2001 2001  
MAĆKOWIAK ŁUKASZ 2009 2010  
MADALIŃSKI ROBERT 2012  
MAJEWSKI MAREK 1974 1975  
MAJEWSKI MICHAŁ 1955 1968  
MAJTAS ALEKSANDRA 1995 2007  
MAJMAN MARCIN 1994 2007  
  2010 2017  
MAJTAS STANISŁAW 1960  
MAKOWSKI MARCIN 1998 1999  
MALANOWSKA MAGDALENA 2001 2007  
MALANOWSKI JANUSZ 2003 2007  
MALANOWSKI ROBERT 2004 2005  
MALĄG MARIAN 1999 2017  
MALINOWSKI ANDRZEJ 1999 2005  
MAŁECKA MARIA 1998 1999  
MAŁECKI EUGENIUSZ 1992 1995  
MAŁOLEPSZY MIROSŁAW 1983 1988  
MANIKOWSKI PIOTR 2012  
MAŃKA MARZENA 1995 1995  
MARCINIAK DAWID 2004  
MARCINIAK JERZY 1996 2010  
MARCINIAK MACIEJ 1994 1994  
MARCINIAK MATEUSZ 1998 1998  
MARCINIAK MIECZYSŁAW 1998 1998  
MARCINIAK ZOFIA 2009 2010  
MARCINKOWSKI ADAM 1996 1996  
MARCISZ KRZYSZTOF 2006 2008  
MARCZAK ANDRZEJ 1972 1972  
MARCZAK DANUTA 1979 1979  
MARCZAK STEFAN 1995 2001  
MAREK ARTUR 2010  
MAREK JANUSZ 1997  
-MARKOWSKA KAROLINA 2013 2014  
MARON ANDRZEJ 1983 1983  
MARON MATEUSZ 2013 2014  
MARSZAŁEK VIOLETTA 1992 1995  
MARSZAŁKOWSKI IDZI 1997 2002  
MARSZAŁKOWSKI MAREK 1996 2010  
MARUCHA EUGENIUSZ 1997 2003  
MARUCHA KATARZYNA 1956 1959  
MARUCHA MIROSŁAW 1993 1994  
MARUCHA STANISŁAW 1955 1957  
MAŚLACZYK ŁUKASZ 2003 2011  
MAŚLAK JAROSŁAW 1993 1996  
MATCZAK BARTOSZ 2007 2010  
MATLAK DARIUSZ 1983 1984  
MATUSIAK BARTŁOMIEJ 1992 1992  
MATUSIAK ROBERT 1991 1992  
MATUSZAK ANDRZEJ 1993 2008  
MATUSZAK KAROL 1999 2000  
MATUSZEWSKI ADAM 1970 1978  
MATUSZEWSKI MIROSŁAW 2006 2007  
MATUSZKIEWICZ RADOSŁAW 2004 2007  
MAZUREK MARCIN 1996 1996  
MAZURKIEWICZ MAREK 1984 1984  
MAZUROWSKI WŁODZIMIERZ 2003 2007  
MICHALAK ALICJA 2000 2009  
MICHALAK MAREK 1996  
MICHALAK MICHAŁ 1997 1999  
MICHALAK SZYMON 2010 2015  
       
MICHALAK TOMASZ 2003 2010  
MICHALAK ZDZISŁAW 1976 1978  
MICHALSKI ANDRZEJ 1972 1973  
MICHALSKI ZENON 1993 1993  
MICHAŁOWSKI MARIAN 1999 2002  
MICHOCKI MAREK 1993 1993  
MIELCAREK KRZYSZTOF 1995 1995  
MIELCAREK PAWEŁ 1978 1978  
MIELCAREK PIOTR 1998 2000  
MIERZWIAK MIROSŁAW 1999 1999  
MIKLAS GRZEGORZ 2010  
MIKLAS TOMASZ 1994 1996  
MIKOŁAJCZAK MARIUSZ 1995 1995  
MIKOŁAJCZYK JACEK 1980 1983  
MIKOŁAJCZYK JOANNA 1986 1986  
MIKOŁAJCZYK KRZYSZTOF 1998 1998  
MILCZAREK PATRYK 1995 1995  
MILITOWSKI STEFAN 1997 1998  
MILUC HENRYK 2008 2017  
MISIAK MAREK 2002 2007  
MISZCZYK ZYGMUNT 1955 1962  
MIŚKIEWICZ EUGENIUSZ 1960 1972  
MŁODASZCZYK MAGDALENA 1989 1989  
MŁYNEK JÓZEF 1972 1972  
MOLKA ANNA 1996 1998  
MORAWSKI ANDRZEJ 1974 1974  
MORAWSKI MICHAŁ 2000 2000  
MORKOWSKI MIKOŁAJ 1994 1995  
  2001  
MOTYLEWSKI JANUSZ 1972 1974  
MRÓZ RYSZARD 1975 1975  
MRUK JÓZEF 1966 1975  
MRUZ-ŻURAWSKI MARCIN 1997 1997  
MUCHA ADAM 2002  
MUCHA JACEK 2003 2017  
MUCHOWSKI KONRAD 2001 2001  
MURAWSKI JÓZEF 1973 1973  
MUSIELAK AGATA 2011 2015  
MUSISZ JÓZEF 1981 2003  
MUSISZ ZBIGNIEW 1966 1997  
MYĆKA KACPER 2013 2015  
MYSZKO KAROLINA 1996 1996  

 

 

Członkowie Klubu w latach 1955 – 2014

     
od do  
NADOBNY ANDRZEJ 1974 1975  
NADOBNY JACEK 1974 1975  
NAMYSŁ GRZEGORZ 1996 2003  
NAPIERALSKI KRYSTIAN 1997 1998  
NAPIERAŁA JÓZEF 1973 1975  
NASTAWSKA ANNA 1984 1986  
NASTAWSKI PAWEŁ 1984 1986  
NAWROCKA ELŻBIETA 1987 1988  
NAWROCKI WOJCIECH 2002 2018  
NICIEJEWSKI FILIP 2013 2014  
NIEDZIELSKI STANISŁAW 1972 1972  
NIEDZIELSKI WŁODZIMIERZ 1993 1995  
NIEMIEC KLAUDIA 2010 2010  
NIEWIADOMSKI TOMASZ 2013 2015  
NIEWIEŚ HENRYK 1971 1978  
NIEWIEŚ SYLWESTER 1974 1974  
NIZIOŁEK PIOTR 1995 1999  
NIZIOŁEK ROBERT 1996 2016  
NOGAJ AGNIESZKA 2006 2008  
NOGAJ TADEUSZ 2002  
NOGAJ TOMASZ 2008  
NOWACKI MARIUSZ 1994 1994  
NOWACKI WIESŁAW 1985 1985  
NOWAK ANGELIKA 2011 2013  
NOWAK JAN 1972 1975  
NOWAK JAROSŁAW 1997 2013  
NOWAK JÓZEF 1993 2005  
NOWAK KATARZYNA 2012 2016  
NOWAK KRZYSZTOF 2016 2018  
NOWAK MACIEJ 2014  
NOWAK MATEUSZ 1995 1996  
NOWAK ROBERT 2012 2013  
NOWAK REMIGIUSZ 1993 1995  
NOWAK STANISŁAW 1972 1975  
NOWAK WACŁAW 1992 1992  
NOWAK WŁADYSŁAW 1984 1984  
NOWAK ZBIGNIEW 1999 2019  
NOWAKOWSKI ROMAN 1992 1995  
NOWETA LUCJAN 1975 1975  
NOWICKA-JARYCH ANNA 1993 2008  
NOWICKI JACEK 1975 1975  
NOWICKI JÓZEF 1971 1971  
NOWICKI WIESŁAW 1997 1998  
NUSZKIEWICZ DANIEL 2003 2018  
OCHANTEL BRONISŁAW 1993 1993  
ODORCZYK DONAT 1998 2009  
ODZIEMSKI MACIEJ 1996 1996  
OGIŃSKI BOGDAN 2003 2007  
OKONIEWSKI DARIUSZ 2001 2001  
OLBRATOWSKA DOROTA 1984 1988  
OLBRATOWSKI DARIUSZ 1984 1988  
OLCZAK STANISŁAW 1972 1974  
OLCZYK MICHAŁ 1996 1996  
OLEJNICZAK ADAM 1994 1995  
OLEJNICZAK IRENEUSZ 1999 2001  
OLEJNICZAK JACEK 1983 1983  
OLEJNIK PAWEŁ 1992 1992  
OLEK TOMASZ 1994 1998  
OLKOWICZ RAFAŁ 1994 1994  
OLSZYNA RAFAŁ 2012 2018  
ORCZYKOWSKI HENRYK 1986 1995  
ORDZIEJEWSKI ANDRZEJ 1997  
ORDZIEJEWSKI JAKUB 1998 2007  
ORDZIEJEWSKI RYSZARD 1993 2007  
OSIECKI JAKUB 1994 1994  
OSTENDA PIOTR 1976 1984  
OSTENDA ROMAN 1955 1990  
OSTROWSKI ROMAN 1959 1964  
OSTRYCHARZ GRZEGORZ 1997 1998  
OWCZAREK JAN 1971 1973  
OWCZAREK SYLWESTER 2002 2012  
  2013 2017  
OWCZAREK ZBIGNIEW 1992 1992  
OZIMEK ARTUR 1993 1994  
PACZKOWSKI MARCIN 1993 1994  
  2001 2001  
PACZKOWSKI PIOTR 1996 1998  
PACZKOWSKI ROBERT 1994 1994  
PALUSZCZAK MACIEJ 1992 1993  
PALUSZEK DANIEL 1987 1987  
PANFIL JAKUB 2003  
PANFIL MICHAŁ 2005  
PAPROCKI MAREK 1980 1980  
PAPRZYCKI PAWEŁ 1991 1993  
PAPRZYCKI ZBIGNIEW 1988 1994  
PARA JANUSZ 1994 1998  
PARDELA GRZEGORZ 1995 1995  
PASIK EWA 1982 1982  
PASIK TADEUSZ 1958 1972  
PASTERNAK ŁUKASZ 2009 2015  
PASTERNAK ZBIGNIEW 1997 1999  
PASZKOWSKI ANDRZEJ 1971 1972  
PAŚ JAN 1974 2010  
PATERSKI FRANCISZEK 1974 1974  
PATERSKI KAROL 1996 1997  
PATERSKI RAFAŁ 1995 1997  
  2011 2015  
PAWLAK AGNIESZKA 1994 1996  
PAWLAK EDYTA 2005 2007  
PAWLAK HENRYK 2000 2007  
PAWLAK IRENEUSZ 1999  
PAWLAK LECHOSŁAW 1975 1977  
PAWLAK MACIEJ 1999 2001  
PAWLAK MAREK 1993 1993  
PAWLAK MICHAŁ 1994 1994  
PAWLAK TOMASZ 2004 2007  
PAWLAK WALDEMAR 1996 2007  
PAWLIC MARCIN 1999 2000  
PAWLICZAK KAZIMIERZ 1982 1986  
  2002  
PAZDECKI JAN 1996 1997  
PERA ROMAN 1984 1984  
PERLIŃSKI KRZYSZTOF 1980 1986  
PERSKAWIEC BOGDAN 2005  
PERSKAWIEC JERZY 1980 1988  
PERSKAWIEC MARIUSZ 2006 2008  
PERSKAWIEC PIOTR 2007 2014  
PETROL BOGDAN 1974 1974  
PIASKOWSKI MARCIN 1994 1996  
PIECHOWIAK SYLWESTER 1984 1988  
PIEKARSKA MAGDALENA 1996 1998  
PIESZCZYŃSKI GRZEGORZ 1974 1978  
PIETKIEWICZ FELIKS 1955 1982  
PIETRZAK ANNA 2003 2007  
PIETRZAK JERZY 1993 1998  
PIETRZAK KRYSTIAN 1996 1999  
PIETRZAK MACIEJ 1997 2014  
PIETRZAK MIKOŁAJ 2010 2010  
PIETRZYKOWSKI ARKADIUSZ 1993 1995  
PIETRZYKOWSKI BOGUMIŁ 1987 1987  
PIETRZYKOWSKI PATRYK 2007 2008  
PIĘKNY ŚCIBOR 2004 2005  
PIKIŃSKA PATRYCJA 2004 2008  
PILARCZYK KRYSTIAN 1996 1997  
PILARCZYK NATALIA 2006 2017  
PILARCZYK STANISŁAW 2013 2017  
PILARCZYK TADEUSZ 1993 2019  
PIŃCZEWSKI ROMAN 1986 1986  
PIOTROWSKA JULIA 2013 2016  
PIOTROWSKI MAREK 1996 1998  
PIOTROWSKI PIOTR 1974 1974  
PISARSKI ADAM 1999 2005  
PISULA MAŁGORZATA 2011 2013  
PISUŁA STEFAN 1955 1972  
PLESZYŃSKI MICHAŁ 2012  
PLUCIŃSKI JUSTYNA 2012 2013  
PLUCIŃSKI MARIUSZ 2006  
PŁAWIAK MARCIN 1999 2009  
PORADA DARIA 2006  
PŁÓCIENNICZAK JÓZEF 2007 2010  
POCZTAREK GRZEGORZ 2006 2010  
PODĘBSKA JUSTYNA 1998 2000  
PODOLSKA KATARZYNA 1996 1999  
POKOJOWCZYK MICHAŁ 2002 2002  
POLATYŃSKI JERZY 1972 1972  
POLKIEWICZ ANDRZEJ 1971 1971  
POŁCHOWSKI MIECZYSŁAW 1974 1978  
POPIOŁEK KRZYSZTOF 2005 2007  
PORADA SŁAWOMIR 2006  
POROWSKA BOGUMIŁA 2001  
POSŁUSZNY JÓZEF 1974 1978  
POŚPIECH JAN 1962 1968  
POŚPIECH JÓZEF 1972 1974  
POŚPIECH ZBIGNIEW 1984 1984  
POZIEMSKI ADAM 1996 1999  
POZIEMSKI MAREK 1996 2002  
POZIEMSKI RYSZARD 1983 1986  
  1993 2010  
PÓŁTORACZYK MARCIN 1994 1994  
PÓŁTORACZYK RYSZARD 1980 1995  
PRĘTCZYŃSKI PRZEMYSŁAW 2000 2005  
PRUS MAREK 2000 2001  
PRZEPIÓRKA TOMASZ 2010 2017  
PRZEPIÓRKA WOJCIECH 2010 2017  
PRZETAKOWSKI MICHAŁ 2012 2017  
PRZETAKOWSKI PAWEŁ 2013 2017  
PRZEWŁOCKI ALOJZY 1984 1985  
PRZYBYLSKI DARIUSZ 1984 1984  
PRZYBYLSKI PAWEŁ 1995 1995  
PRZYBYLSKI ROBERT 1994 1995  
PRZYBYŁ ŁUKASZ 1997 2017  
PRZYBYŁ MARIUSZ 1999 2009  
PRZYBYŁ PAWEŁ 2000 2001  
PRZYBYŁ ROMAN 1996 1996  
PRZYBYŁ WOJCIECH 1995 1995  
PRZYBYŁA MIROSŁAW 1999 2000  
PRZYBYŁA PAWEŁ 1998 1998  
PRZYBYŁEK AURELIUSZ 1994 1996  
PRZYBYŁEK KRZYSZTOF 1992 1999  
PRZYGODZKI JÓZEF 1975 1975  
  1999  
PRZYJAZNY KAROL 2008 2012  
PTAK MACIEJ 1972 1972  
PTAK MARCIN 1992 1992  
PUCHALSKI DARIUSZ 1993 1994  
PUCHALSKI MAREK 1999 2000  
RACZEK PIOTR 1956 1963  
RACZEK TOMASZ 1992 2003  
RADZISZEWSKA ANETA 1986 1989  
RADZISZEWSKI STANISŁAW 1986 1989  
RASZEWSKI TADEUSZ 1987 1987  
RATAJCZYK MARIUSZ 2012 2018  
RATAJSKI ROBERT 1982 1982  
RAWŁUSZKO KAZIMIERZ 1999 2000  
RISS RYSZARD 2002 2014  
ROBAKOWSKI MAREK 1996 2005  
ROGACKI RYSZARD 1981  
ROGALA RYSZARD 1993 2015  
ROGALA ZBIGNIEW 1999 2014  
ROGOWSKI DOMINIK 1992 1993  
ROZBIEGAŁA BARTOSZ 1994 1996  
RÓŻAŃSKI HENRYK 1982 1982  
RUBAS JACEK 1976 1978  
RUDOWICZ ARKADIUSZ 2002  
RUDOWICZ JERZY 1996 2001  
RUDOWICZ RAFAŁ 2013 2018  
RUDOWICZ SŁAWOMIR 1997 2001  
RUDOWICZ ZBIGNIEW 1998 2000  
RUDZIŃSKI KAROL 2011 2013  
RUSEK DAMIAN 2002 2003  
RUTKOWSKI STANISŁAW 1974 1974  
RUTOWICZ ZDZISŁAW 1960 1974  
RYBACKI MICHAŁ 2000 2000  
RZĄDKOWSKI JÓZEF 1974 1981  
RZEPECKI JERZY 1997  
RZEPECKI ŁUKASZ 2008 2010  

 

 

Członkowie Klubu w latach 1955 – 2014

     
od do  
SALAMON ZDZISŁAW 1999 2005  
SAŁATA JACEK 1991 1992  
SAŁATA PIOTR 1991 1992  
SAWCZYN DOROTA 1979 1982  
SAWCZYN JERZY 1977 2017  
SAWCZYN SEBASTIAN 1987 1992  
SAWERSKI MIROSŁAW 1992 1994  
SECLER MONIKA 1995 1995  
SENKOWSKI JANUSZ 1988 2001  
SENKOWSKI RYSZARD 1988 2007  
SERAFIN ZENON 1985 1985  
SIBIŃSKI MARIUSZ 2010  
SIELICKI JERZY 1980 1980  
SIEMIĄTKOWSKI JACEK 1972 1974  
SIEMIĄTKOWSKI KRZYSZTOF 1971 1973  
SIUDA SZYMON 2013  
SIWEK ŁUKASZ 2011 2013  
SKABERENDA ROMAN 1974 1974  
SKALSKI PATRYK 2011 2013  
SKAŁECKI ZBIGNIEW 1985 1990  
SKONIECZNY ANDRZEJ 1978  
SKONIECZNY PAWEŁ 1994 1996  
SKOWROŃSKA IZABELA 1993 1994  
SKOWROŃSKI MICHAŁ 1993 1995  
SKURTYS ALEKSANDRA 2006 2013  
SKURTYS RADOSŁAW 1992 1998  
  2008 2013  
SŁOWIAK NORBERT 1998 1999  
SMOLAREK JACEK 1993 1993  
SMOLCZYŃSKI ZYGMUNT 1955 1962  
SMOLICKI PRZEMYSŁAW 2016 2018  
SMOLIŃSKI SŁAWOMIR 1996 2001  
SMOLIŃSKI SZYMON 2009  
SOBCZAK JOANNA 1986 1986  
SOBCZAK MAGDALENA 1995 1995  
SOBCZAK RYSZARD 1989  
SOKOŁOWSKI IRENEUSZ 1992 1992  
SOLARCZYK MARCIN 1994 1996  
SOŁTYSIAK KAZIMIERZ 1980 1981  
SOŚNICKI STANISŁAW 1984 1993  
  1997 1998  
SÓJKA ZBIGNIEW 1993 2001  
SPISZ KRZYSZTOF 1993 1993  
SRADOMSKI PIOTR 2007 2008  
SROKA RAFAŁ 2004 2005  
STACIWO PIOTR 1972 1973  
STANECKI ANDRZEJ 1972 1972  
STANOCH PATRYK 1997 1998  
STAŃCZYK DAWID 2004 2007  
STAROŃ ANNA 2008 2009  
STASIAK ALFRED 1993 1997  
STASIAK DARIUSZ 1994 1994  
STASIAK PIOTR 1982 1982  
  2001 2003  
STAWSKA TERESA 1971 1972  
STAWSKI ADRIAN 2008 2009  
STEFANIAK ROMAN 1975 1975  
STEFAŃSKI JAN 1974 1974  
STEFAŃSKI MARIAN 1972 1978  
STĘPIEŃ JANUSZ 1975 1979  
STĘPIEŃ JÓZEF 1955 1962  
  1977 1988  
STĘPIEŃ TADEUSZ 1974 1976  
STOBIENIA JERZY 1975 1975  
STOIŃSKI MIECZYSŁAW 1973 1974  
STOLAREK MAREK 1993 2013  
STOLARZ ROBERT 2005 2008  
STORCH WERONIKA 2017 2018  
STRAPAGIEL DOMINIK 1995 1995  
STRZAŁKA BOGDAN 1974 1974  
STRZELEC ANDRZEJ 1997 1999  
STRZELECKI ADAM 2008 2010  
STRZYŻ LESZEK 1993 1993  
SUBBOTKO PIOTR 1983 1984  
SUDER JAN 1993 1994  
SULIGA MIECZYSŁAW 1974 1975  
SUSZYŃSKA MAŁGORZATA 1981 2001  
SUSZYŃSKI BŁAŻEJ 2012  
SUSZYŃSKI DARIUSZ 1988 2004  
  2017  
SWATKO ANDRZEJ 1999 1999  
SYGIT BOGDAN 1961 1970  
SYNKIEWICZ PIOTR 2007 2008  
SZABELSKI JERZY 2004 2011  
SZAFONI TOMASZ 2000 2010  
SZAJDZIŃSKI ANDRZEJ 1996  
SZAJDZIŃSKI SEBASTIAN 2002  
SZCZAWIŃSKI JERZY 1958 1964  
SZCZECH GRZEGORZ 2004 2007  
SZCZEPANIAK ANDRZEJ 2002 2005  
SZCZEPAŃSKI ANDRZEJ 2011 2017  
SZCZEREK PIOTR 1996 1997  
SZCZERSKI MARCIN 2002 2003  
SZEFLIŃSKI MARCIN 2012 2015  
SZEREDA PIOTR 1992 1994  
SZEWCZYK MONIKA 1986 1987  
SZMAGIER MAŁGORZATA 1982 1988  
SZMAJ WALDEMAR 1997 2006  
SZMAJA KRZYSZTOF 1997 1998  
SZMAJA MARTA 2002 2002  
SZMYT TOMASZ 1993 1993  
SZTRAPF ADAM 1998 1999  
SZUMAN PIOTR 2004 2007  
SZUŁAWY ANNA 2012 2013  
SZUMERT PIOTR 1994 1994  
SZYDZISZ ANDRZEJ 1990 1991  
SZYDZISZ TADEUSZ 1972 1972  
SZYMAŃSKA MAŁGORZATA 1984 1984  
SZYMAŃSKI HUBERT 1989 1989  
SZYMAŃSKI JAN 1978 1979  
SZYMAŃSKI WOJCIECH 1983 1988  
SZYMCZAK EUGENIUSZ 1984 1986  
SZYMCZAK GRZEGORZ 1981 1986  
SZYMCZAK MACIEJ 1993 1993  
SZYMCZAK PAULINA 2011 2015  
SZYMCZAK PAWEŁ 2010 2013  
SZYNALSKA RENATA 1997 2008  
SZYNKARUK JERZY 2001 2001  
ŚLĘK MAREK 1996 1996  
ŚLIWIŃSKI STANISŁAW 2001 2016  
ŚNIEGULA EUGENIUSZ 2012  
ŚNIEGULA SŁAWOMIR 1997  
ŚRON ZBIGNIEW 2000 2000  
ŚWIATŁA ELŻBIETA 1984 1987  
ŚWIATŁY RYSZARD 1999 2010  
ŚWIATŁY TOMASZ 1984 1987  
ŚWIERCZYŃSKI MARCIN 2013  
ŚWIEREK JAN 1976 1976  
ŚWINIARSKI MARIUSZ 2006 2010  
TALAR PAWEŁ 1994 1994  
TARCHALSKI JANUSZ 1997 2007  
TĘSIOROWSKI ŁUKASZ 2016 2018  
TOMALAK WOJCIECH 1974 2011  
TOMASZEK AUGUST 1993 2002  
TOMASZEWSKI MARCIN 1994 1994  
TOMASZEWSKI PIOTR 1972 1972  
TOMASZEWSKI RAFAŁ 1994 1994  
TOMASZEWSKI TOMASZ 2002 2008  
TOMCZAK ANDRZEJ 1963 2008  
TOMCZAK BARTOSZ 2007  
TOMCZAK JAN 1977 1978  
TOMCZAK KATARZYNA 2011 2016  
TOMCZAK PIOTR 1981 2000  
  2005  
TOMCZAK REMIGIUSZ 1987 1992  
TOMCZAK STANISŁAW 1973 2012  
TOMCZAK WIESŁAW 1972 1973  
TOMCZAK ZOFIA 1978 1984  
TOMERA KRZYSZTOF 1995 1996  
TOMTAS AGNIESZKA 1995 1995  
TOPKO WŁODZIMIERZ 1974 1974  
TRAWIŃSKI KAZIMIERZ 1993  
TRAWIŃSKI SZYMON 2012  
TRAWNIK JUDYTA 2008 2010  
TRĘBACZKIEWICZ RAFAŁ 1996 1996  
TRZASKA MATEUSZ 2012 2013  
TRZEBIŃSKI HENRYK 2006 2013  
TRZECIAK ANDRZEJ 1974 1975  
TRZĘSAŁA ARTUR 1992 1993  
TRZĘSOWSKI CZESŁAW 1981 1981  
TRZĘSOWSKI ADAM 2017 2018  
TRZĘSOWSKI MICHAŁ 2017 2019  
TUŁACZ KRZYSZTOF 2001 2019  
TUŁACZ MARIUSZ 2002  
TUŁAZIŃSKI SEBASTIAN 1993 1994  
TUPAŁA ŁUKASZ 1994 1997  
TYLIŃSKI MACIEJ 1979 1980  
TYRAKOWSKI JACEK 1982 1982  
ULAŃSKI KAROL 1999 2003  
URBANIAK ANNA 2002 2005  
URBANIAK MICHAŁ 2004 2005  
  2007 2008  
WAJCHERT GRZEGORZ 1992 1998  
WAJGELT ANDRZEJ 1971 1973  
WALCZAK ANDRZEJ 1997 2000  
WALCZAK ARKADIUSZ 1998 2001  
WALCZAK BOGUSŁAWA 1982 1984  
WALCZAK DAWID 2010 2010  
WALCZAK HENRYK 1978 1978  
WALCZAK EWA 2008 2010  
WALCZAK JOANNA 2011 2013  
WALCZAK MICHAŁ 2009 2010  
WALCZAK PAMELA 2008 2010  
WALCZAK PIOTR 2008 2008  
WALCZAK WOJCIECH 1992 1992  
WALCZAK ZUZANNA 2012 2013  
WALCZYKIEWICZ DOMINIK 1986 1987  
WALENCIK PIOTR 1992 1998  
WALISZEWSKI MARIAN 1997  
WALISZEWSKI ZBIGNIEW 1995 1995  
WALIŚ KRZYSZTOF 1993 1995  
WAŃKOWICZ ANDRZEJ 1994 1997  
WAPIŃSKI DAWID 2008 2018  
WARDA TADEUSZ 1992 1994  
WARSZEWSKI KRZYSZTOF 2002 2018  
WARSZEWSKI PIOTR 2005 2014  
WASILEWSKI PIOTR 1994 1994  
WAWRZYNIAK IRENEUSZ 2008 2009  
WAWRZYNIAK MARIUSZ 2010 2012  
WAWRZYNIAK MIROSŁAW 1992 1992  
WAWRZYNIAK WIESŁAW 1999 2007  
WAWRZYNIAK IRENEUSZ 2016 2018  
WAWRZYŃCZAK JĘDRZEJ 2007 2010  
WĄGROWSKI DOMINIK 2005 2008  
WĄSIK ALEKSANDRA 2017 2018  
WDOWCZYK MAŁGORZATA 2010 2015  
WEIRAUCH MACIEJ 1993 2010  
WENDERSKI ROMAN 1993  
WERNER DARIUSZ 1995 2007  
WĘGRZYN TOMASZ 1996 1998  
  2003 2003  
WIATROWSKI CZESŁAW 1997 2003  
WIATROWSKI MATEUSZ 2004 2005  
WIATROWSKI MIROSŁAW 1979 1979  
WIATROWSKI ZBIGNIEW 1997  
WIDERSKI KAZIMIERZ 1991 1991  
WIECZOREK IRENEUSZ 1973 1973  
WIECZOREK MARCIN 1992 1992  
WIECZOREK MAREK 1975 1981  
WIECZOREK TOMASZ 1992 1992  
WIERUSZEWSKI KAROL 2008 2011  
WIETRZYK FRANCISZEK 1972 1972  
WIETRZYK MARIAN 1975 1977  
WIKTOR MIECZYSŁAW 1999 2001  
WILCZYŃSKI WALDEMAR 1974 1975  
WISTEHUBE JAN 1955 1974  
WIŚNIEWSKI ADAM 2004 2008  
WIŚNIEWSKI ALEKSANDER 1972 1974  
WIŚNIEWSKI MIECZYSŁAW 1995  
WITCZAK ARKADIUSZ 1995 1997  
WITCZAK HENRYK 1989 1992  
  2010 2016  
WITCZAK JAN 1975 1975  
WITCZAK MAREK 1971 1975  
WITCZAK PATRYCJA 2010 2010  
WITCZAK TERESA 1965 1974  
WITKOWSKI ANTONI 1992 1995  
WITMAN ANNA 1995 1996  
WITMAN JÓZEF 1993 2010  
WITMAN KRZYSZTOF 1995 2010  
WITOŃSKI ANDRZEJ 1993  
WOJCIECHOWSKI JERZY 1997 1999  
WOJCIECHOWSKI WACŁAW 1964 1990  
WOJCIESZAK ANDRZEJ 1977 1978  
WOJEWODA JÓZEF 1997 2002  
WOJTAS MARCIN 2008 2009  
WOJTASZCZYK MATEUSZ 2011 2013  
WOJTASZEK LESZEK 2004 2005  
WOJTCZAK KLAUDIUSZ 1992 1995  
WOJTCZAK LESZEK 1980 1980  
WOJTULEWICZ MATEUSZ 2011 2012  
WOLARZ EMIL 2003 2007  
WOLARZ MAREK 2003 2008  
WOLDAŃSKI IRENEUSZ 1973 1973  
WOLDAŃSKI PAWEŁ 1994 1994  
WOLNIACZYK DAMIAN 2012 2013  
WOLNIAK MAREK 1992 1996  
WOLNIAK PIOTR 1994 1994  
WOLNY TOMASZ 1993 2007  
WOŹNIAK ALBERT 2010 2014  
WOŹNIAK ARKADIUSZ 1974 1982  
WOŹNIAK BARBARA 1967 1973  
WOŹNIAK DARIUSZ 1999 2001  
WOŹNIAK KRZYSZTOF 1993 1996  
WOŹNIAK KRZYSZTOF 1997 2018  
WOŹNIAK MIECZYSŁAW 1974 1978  
WOŹNIAK PIOTR 2005 2007  
WOŹNIAK WIESŁAW 2011 2013  
WOŹNY DANIEL 2005 2007  
WÓJCIK DAWID 2010 2013  
WYBORNY ANTONI 1978 1978  
WYBORNY STANISŁAW 1995 1996  
WYDRZYŃSKI STANISŁAW 1975 1977  
WYPIORCZYK JĘDRZEJ 2010 2010  
WYPYCH JAN 2002 2018  
WYPYCH JERZY 1992 2000  
WYPYCH STANISŁAW 1974 1974  
WYSOCKA URSZULA 1966 1974  
WYSOCKI REMIGIUSZ 1996 2002  
WYSOCKI ZBIGNIEW 1971 1971  
WYTWER SEBASTIAN 2006 2007  
WYTYCH PIOTR 1995 1995  
YASEN TOMASZ 1997 1998  
ZADŁUŻNY ZENON 1974 1974  
ZAJDA KAZIMIERZ 1963 1995  
ZAJDA STANISŁAW 1963 1995  
ZAJDA WALDEMAR 2007 2009  
ZAKRZEWSKI ANDRZEJ 1993 2003  
ZAKRZEWSKI JAN 1993 1996  
ZALEWSKI ANDRZEJ 1994 2006  
ZAMORSKA KATARZYNA 2006 2007  
ZAWADZKI HENRYK 1972 1972  
ZDANOWSKI JAN 1996 1996  
ZEIZAFOUN NATALIA 2006 2010  
ZEMFLER MACIEJ 1994 1994  
ZIMNY KAZIMIERZ 1987 1991  
ZIMNIAK ALICJA 2006 2008  
ZYCH LESZEK 1960 1968  
ZYCH MIROSŁAW 1999  
ŻARNECKI MIROSŁAW 1991 1992  
ŻELAZNY MARIUSZ 1999 2000  
ŻMUDA KAROL 1992 1992  
ŻMUDA TOMASZ 1997 1999  
ŻÓRAW ANDRZEJ 1996 2013  
ŻUCHOWSKI JACEK 1984 1992  
ŻUKIEWICZ PRZEMYSŁAW 1972 1972  
ŻUKOWSKI TOMASZ 2003 2007