Najbliższe zawody

Wsparcie finansowe

Program szkoleniowo-sportowy w roku 2018 realizowany jest przy wsparciu finansowym budżetu miasta Kalisza.

Klubowiczu

Zapisz się do naszego newslettera, a na adres email otrzymasz informacje o aktualnościach, najbliższych zawodach, zmianach. Będziesz wiedzieć o wszystkim w pierwszej kolejności.


Członkowie Klubu KSS Bursztyn

zgłoś problem

Członkowie Klubu w latach 1955 – 2017

 
od
do
ADAMIAK DAWID
1988
1989
ADAMKIEWICZ ANDRZEJ
1991
1992
ADAMKIEWICZ ARTUR
2001
ADAMKIEWICZ MAGDALENA
2011
ALEKSANDRZAK LESZEK
1996
2007
ALEKSANDRZAK RAFAŁ
2008
2010
ANDRZEJEWSKI MAREK
2000
2000
ANDRZEJEWSKI RYSZARD
2006
2009
ANDRZEJEWSKI TOMASZ
1995
2015
ANDRZEJEWSKI WIESŁAW
1984
1984
ANTCZAK CZESŁAW
1996
1996
ANTCZAK MARCIN
1999
ARSKI ZBIGNIEW
1983
1984
BACHOR WOJCIECH
1992
1996
BALCERZYK SŁAWOMIR
2002
BALIŃSKI RAFAŁ
2002
BAŁWAS ZDZISŁAW
1991
1991
BANAŚ MAREK
1996
2002
BARAŃSKA KATARZYNA
1986
1986
BARAŃSKI MAREK
1975
1975
BARAŃSKI PAWEŁ
1996
2000
BARTCZAK ANDRZEJ
1994
1994
BARTCZAK LESZEK
1993
BARTCZAK ŁUKASZ
1994
1995
BARTCZAK PIOTR
1994
1996
BARTOSIK ANNA
2009
2010
BARTOSIK BOGUMIŁ
2012
BARTOSIK JERZY
1972
1972
BARTOSIK ROMUALD
1998
BASZCZYK RYSZARD
2002
2015
BASZCZYŃSKI PIOTR
1991
1991
BAZIUK LUCYNA
1955
1962
BAZIUK PIOTR
1955
1962
BĄCZKIEWICZ JAN
1973
1973
BĄCZKIEWICZ TADEUSZ
2002
2014
BĄKOWSKI JACEK
1997
BEDNARA EUGENIUSZ
1993
BEDNARCZYK JACEK
1986
1988
BENDKA PIOTR
1974
1981
BENDKOWSKI WŁODZIMIERZ
1974
1975
BENDYKOWSKI MICHAŁ
2007
2009
BENDYKOWSKI WALDEMAR
1993
2018
BEREK JERZY
1974
1975
BRDYS MACIEJ
2012
BĘBEL CZESŁAW
1974
BĘBEL PIOTR
1981
1996
BĘBEN DARIUSZ
2012
BĘBEN PIOTR
2006
BĘCKI IRENEUSZ
1975
1993
BIADAŁA SYLWIA
2012
2015
BIAŁAS STANISŁAW
1997
2001
BIAŁEK HENRYK
1995
2010
BIAŁEK JÓZEF
2007
BIAŁEK STEFAN
1980
1980
BIAŁOŻYK JAKUB
2013
2015
BICZYSKO ZENON
2002
2002
BIEGAŃSKI JÓZEF
1975
1975
BIELAK JÓZEF
2002
2003
BIELASZEWSKI JÓZEF
1975
1975
BIELSKI JÓZEF
1999
2000
BIERNAT ZDZISŁAW
1985
1985
BIESIADA GABRIEL
1975
1977
BILSKI MAREK
1994
1994
BLESMANOWICZ EDWARD
1966
1982
BLESMANOWICZ PIOTR
1978
1984
BŁASIAK IGNACY
1975
1977
BŁASIAK ŁUKASZ
1994
1994
BŁASZCZYK ROBERT
2001
2010
BŁASZCZYK ŻANETA
2001
2005
BŁAŻEJEWSKI DAWID
2010
2010
BŁOTNY EDWARD
1988
1999
BŁOTNY MICHAŁ
1988
1996
BOCZEK KRZYSZTOF
1996
1997
BOCZEK MARCIN
1994
1997
BOGACZYK ADAM
1993
1993
BOGULSKI JÓZEF
1971
1975
BOGUSZ ZBIGNIEW
1999
2007
BOROWIAK PIOTR
1983
1983
BOROWICZ SŁAWOMIR
1973
1975
BORUSZCZAK PAWEŁ
1971
1971
BRODZIAK MARIUSZ
1998
2007
BRODZIAK MARIUSZ
2013
BRONŚ BRONISŁAW
1998
2000
BRUSKE MAREK
1973
1973
BRYJA RYSZARD
1958
1965
BRYJA ZDZISŁAW
1958
1962
BRZESKI MACIEJ
1975
1975
BRZĘCZKOWSKI HENRYK
1960
1999
BRZYCHCIŃSKI MICHAŁ
2004
2005
BUDA MARIUSZ
2003
BUDKA STANISŁAW
1975
1977
BUDZIŃSKI JÓZEF
1965
1970
BUDZYŃSKI JERZY
1999
2000
BUKOWSKI DARIUSZ
1996
1996
BUKWA RAFAŁ
1993
1993
BURZYŃSKI STEFAN
1955
1970
BYDŁOWSKI WOJCIECH
2000
2000
BYRA ANTONI
1992
2002
CHABIERSKI KAROL
2001
2005
CHABIERSKI LECH
1955
1962
CHAŁADYN ROBERT
1993
1994
CHILCZER ARTUR
2012
CHENCZKE MARIUSZ
2012
CHMIELEWSKA ALEKSANDRA
1979
1982
CHOJAK EDYTA
1989
1989
CHOJKA JERZY
1994
1994
CHOJNACKI JACEK
1979
1980
CHOJNACKI PAWEŁ
1997
CHOJNACKI PIOTR
1997
1998
CHOLAJDA WERONIKA
2009
2010
CHOLAJDA ZBIGNIEW
2000
CHRYSTEK PATRYCJA
2006
2007
CHWIAŁKOWSKI MACIEJ
1999
1999
CHWIERAŁA GRZEGORZ
1975
1975
CIĄGNISZ MONIKA
1997
1998
CICHY ŁUKASZ
1994
1995
CIERNIAK JACEK
1974
1974
CIERNIAK LESZEK
1975
1975
CIEŚLA DARIUSZ
1988
1998
CIEŚLA STANISŁAW
1988
CIEŚLAK AGNIESZKA
1992
1994
CIEŚLAK TOMASZ
1999
2000
CISZEWSKI EDWIN
1999
2014
CISZEWSKI JACEK
1975
1977
COZAŚ ZDZISŁAW
1975
1975
CUPER ANDRZEJ
2013
CUPER WIESŁAW
1985
1990
CWUDZIŃSKI MARCIN
1993
1994
CZAJCZYŃSKI DARIUSZ
1995
1995
CZAJKA ARTUR
2012
CZARCZYŃSKI PRZEMYSŁAW
1992
1996
CZARKOWSKI JANUSZ
2004
2005
CZECHOWSKI MACIEJ
1994
1995
CZEKALSKI MIROSŁAW
1971
1972
CZERNIAK MAREK
1972
1973
CZERNIAK BŁAŻEJ
2007
2010
CZERNIAK ŁUKASZ
2007
2009
CZERNIAK SŁAWOMIR
2007
2010
CZUBAK WITOLD
2001
DANIELAK KSENIA
2006
2008
DAROS KLAUDIA
2014
2015
DASZEWSKI STEFAN
1960
1976
DĄBKOWSKI IRENEUSZ
1996
DĄBROWSKA DOROTA
2006
2008
DELURA ANETA
1989
1989
DĘBOWSKI WŁADYSŁAW
1955
1990
DĘBOWY ARTUR
1993
1995
DOBRZYNIECKI ZDZISŁAW
1971
1972
DOLNY ZENON
1996
DOMINIAK JAKUB
2000
2009
DOMINIAK ROMAN
1973
1973
DORSZEWICZ JACEK
2012
2016
DRĄŻEK SYLWIA
2003
2007
DREMZA KRZYSZTOF
2002
2009
DRYGIEL MARTYNA
2011
DRYNIAK KRZYSZTOF
1998
2007
DUBIS ANNA
1996
1998
DUBIS STANISŁAW
1973
1973
DUDA MAREK
1981
2010
DUDZIAK KRZYSZTOF
1983
1983
DUDZIŃSKI KRZYSZTOF
1993
1996
DULIBA WIOLETTA
2004
2007
DULSKA MAŁGORZATA
1984
1988
DULSKI JAN
1980
1986
DULSKI MARIAN
1960
2003
DURCZYŃSKI ROMAN
2002
2010
DURDEŃ MARIUSZ
1987
1987
DUSZENKO LEONARD
1998
2000
DWORACZYŃSKI LECH
1999
2000
DWORCZAK JAN
1999
DYBIOCH BOGDAN
1973
1973
DYMARCZYK ADAM
2007
2016
DYMARCZYK STANISŁAW
1994
2016
DYZNER ZBIGNIEW
1991
1998
 
2000
2003
DZIADEK ANDRZEJ
2002
DZIEKOŃSKI SEBASTIAN
2008
2009
DZIKOWSKI JERZY
2002
2007
DZIUBEK ANDRZEJ
1973
1973
DZIUBEK IRENEUSZ
1992
2002
DZIUBEK MATEUSZ
1998
2001
DZIWIŃSKA KAROLINA
2009
2010
ELMER ARTUR
1986
1986
ESZRYCH MARIAN
1974
1974
ETYNKOWSKI JERZY
1994
1995
FABISIAK JAROSŁAW
2002
FEHLER JAROSŁAW
1993
1995
FENGIER KAROL
2009
FERUGA MAREK
1999
2001
FIC SŁAWOMIR
2002
2017
FIGLAK KAROL
1996
2010
FIGLAK KAROL (j)
2009
2010
FILIPEK LEONARD
1965
1972
FILIPIAK WŁADYSŁAW
1972
1972
FILIPOWICZ JÓZEF
1979
1981
FOEDKE PAWEŁ
2013
FOKIAS KLAUDIA
2010
FRANEK KLAUDIA
2011
FRASUNKIEWICZ JAKUB
1992
1993
FRĄTCZAK WIESŁAW
1973
1973
FUŁEK TADEUSZ
1983
1983
 
1996
2000
GACHOWSKI LESZEK
1992
1996
GALANT SEBASTIAN
1999
2000
GAŁCZYŃSKI WOJCIECH
1998
1998
GAŁĘSKI JAN
1974
1978
GANCARZ ALEKSANDRA
2013
2015
GANCARZ MAŁGORZATA
2013
2016
GANCARZ OLIWIA
2013
GARCZEWSKA EWELINA
2009
2010
GARCZEWSKI ROBERT
2000
2003
GARCZYŃSKI JERZY
1993
2005
GARNCAREK DARIUSZ
2013
GARNCAREK DOMINIK
2007
2009
GARNCAREK JERZY
2005
GARNCAREK RAFAŁ
2008
GARNCARZ PAWEŁ
1991
1991
GĄSIOROWSKI KRZYSZTOF
1997
2010
GĄSIOROWSKI RAFAŁ
1995
1995
GDULA TADEUSZ
1996
2001
GDULA WŁADYSŁAW
1999
2000
GENDERA MICHAŁ
2004
2018
GENEROWICZ PIOTR
1981
1983
GIERASIŃSKA JULIA
2012
GIL MAREK
1992
1992
GILAK JAGODA
2005
2007
GLAPA DAMIAN
2012
GLINKOWSKI BOGDAN
1993
1996
GLINKOWSKI MACIEJ
1973
1976
 
1981
1986
GŁUCHOWSKI TADEUSZ
1996
2003
GOLA JÓZEF
1993
1994
GOŁĄB DAMIAN
2005
2007
GOŁĘBIOWSKI MARCIN
1995
1995
GORZKIEWICZ KAROLINA
2009
2010
GOSPODARCZYK ZDZISŁAW
1973
1974
GOTFRYD ZDZISŁAW
1993
1994
GOZDALIK ANDRZEJ
1982
1983
GOŹDZIEWICZ KAROL
2010
2010
GÓRAL ALEKSANDER
1993
1993
GÓRSKA URSZULA
1977
1981
GÓRSKI ANDRZEJ
1997
2001
GÓRSKI WOJCIECH
1994
1995
GÓŹDŹ JERZY
1959
1963
GRABINA JÓZEF
1956
1962
GRABOWSKI ANDRZEJ
1998
1999
GRABSKI PIOTR
1956
1962
GRACZYK DAWID
2011
GRACZYK SYLWESTER
1975
1975
GRANOS ROMAN
2002
2003
GRĘDA JÓZEF
1974
1990
GRUDZIŃSKI TOMASZ
1997
1998
GRUSZCZYŃSKI EDWARD
1975
1978
GRUSZKA JAN
1997
2005
 
2009
GRUSZKA WALENTY
1995
2001
GRYNDZIŃSKI CZESŁAW
1960
1974
GRZELAK JANUSZ
1974
1975
GRZELAK MATEUSZ
2012
2015
GRZELIŃSKI RYSZARD
1960
1966
GRZEMSKA KARINA
2013
2015
GRZESIAK KRZYSZTOF
1974
GRZESIAK MARTA
2004
2016
GRZESIAK MATEUSZ
1994
2007
GRZEŚ MAREK
1974
1976
GUGLAS SATURNIN
2002
2007
GUŹDZIOŁ PAWEŁ
1996
2000
GUŹNICZAK MACIEJ
1992
1999
GZOWSKI TADEUSZ
1972
1973
HELMAN DARIUSZ
2003
HELMAN MICHAŁ
2004
2009
HENKE KAZIMIERZ
1978
1979
 
2010
2010
HERESZTYN MACIEJ
2013
HERKA MARTA
2009
2010
HILDEBRANDT BRONISŁAW
1999
1999
HOFFMAN MONIKA
2007
2008
HOLAJDA KATARZYNA
2000
2003
HOLAJDA MICHALINA
2001
2001
HUK ELIGIUSZ
1996
2001
IDZIKOWSKI ROMAN
1985
1992
IGNASZAK DAWID
2000
IGNASZAK JAN
1997
2007
IMIANOWSKI HENRYK
1987
1988
IWANEK KRZYSZTOF
1996
1999
IWANKIEWICZ ANDRZEJ
1986
1987
IZYDORCZYK KAZIMIERZ
2010
JACHOWICZ JERZY
1993
2009
JACHOWICZ MICHAŁ
2011
JACKOWSKI KRZYSZTOF
1991
2007
JAGIEŁŁO HENRYK
1999
2009
JAJECZNIK EUGENIUSZ
2000
JAJECZNIK TOMASZ
2000
JAKUBCZAK MATEUSZ
2013
JAKUBIAK TADEUSZ
1992
1995
JAKUBOWSKI WŁODZIMIERZ
1976
1978
JAKUBOWSKI KONRAD
2012
JANCZAK WŁODZIMIERZ
1999
2000
JANCZAREK MARCIN
2004
2005
JANIAK ANDRZEJ
1993
JANIAK DARIUSZ
1992
1992
JANIAK IRENEUSZ
1999
2010
JANIAK JAN
1997
JANIAK JAROSŁAW
2012
JANIAK MARCIN
2006
2009
JANIAK MARTYNA
2012
JANIAK ZBIGNIEW
1987
1987
JANICKI JÓZEF
1961
1968
 
1984
1990
JANICKI WIESŁAW
1992
1992
JANICZEK WOJCIECH
1989
1992
JANIK JÓZEF
2001
2010
JANISZEWSKI KRZYSZTOF
2007
JANKOWSKI MACIEJ
2008
JANKOWSKI MICHAŁ
1975
1980
JANOWSKA VIOLETTA
1993
2002
JANOWSKI MARIUSZ
1995
1997
JANUSZKIEWICZ MACIEJ
2002
2007
JAŃCZAK ADAM
1992
1992
JAŃCZAK IRENEUSZ
1999
2000
JAŃCZAK WŁODZIMIERZ
1991
1992
JAROCZYŃSKI ANDRZEJ
1975
1975
JARUGA KRZYSZTOF
2005
JARUSZEWSKI EDWARD
1983
1986
JARUSZEWSKI WIESŁAW
1984
1990
JARYCH JAN
1989
1989
JARYCH ŁUKASZ
2013
JARZYNA KRZYSZTOF
2003
JASKUŁA PIOTR
1974
1974
JAŚKIEWICZ MACIEJ
2007
2008
JAŚKIEWICZ OLGIERD
1994
1994
JAŚKIEWICZ WOJCIECH
1999
JAŚKO PAWEŁ
1994
1997
JENDRO ANTONI
2012
JOKŚ TOMASZ
1994
1994
JÓZEFIAK MONIKA
2012
JÓZEFIAK WIESŁAW
1997
JURASZEK SŁAWOMIR
1996
2018
JURGA STEFAN
1985
1990
JURKIEWICZ JANUSZ
1972
1972
JUSZCZAK MAŁGORZATA
1979
1979
JUSZCZAK MARIUSZ
1984
1986
JUSZCZAK PIOTR
1996
2005
JUSZCZAK STANISŁAW
1988
1990

 


Przejdź do strony: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ]