Najbliższe zawody

Wsparcie finansowe

Program szkoleniowo-sportowy w roku 2018 realizowany jest przy wsparciu finansowym budżetu miasta Kalisza.

Klubowiczu

Zapisz się do naszego newslettera, a na adres email otrzymasz informacje o aktualnościach, najbliższych zawodach, zmianach. Będziesz wiedzieć o wszystkim w pierwszej kolejności.


Zwycięzcy indywidualni

zgłoś problem


Historia zawodów  |  Zwycięzcy indywidualni  |  Klasyfikacja kobiet  |  Rekordy zawodów  |  Wyniki  |  Regulamin zawodów



 

ROK KONKURENCJA
KARABIN + PISTOLET
1962 Góźdź Jerzy
1962 Góźdź Jerzy
1963 Sygit Bogdan
1964 Maciejewski Jan
1965 Filipek Leonard
1966 Dulski Marian
1967 Janicki Józef
1968 Miśkiewicz Eugeniusz
1969 Gwiaździński Stanisław
1970 Pospiech Jan
1971 Bębel Czesław
1972 Tomczak Andrzej
1973 Mruk Józef
1974 Tomczak Andrzej
1975 Łowcewicz Teodor
1976 Tomczak Andrzej
1977 Bębel Czesław
1978 Bębel Czesław
1979 Bębel Czesław
1980 Bębel Czesław
1981 Bębel Czesław
1982 Tomczak Stanisław
1983 Bębel Małgorzata
1984 Bębel Małgorzata
KARABIN PISTOLET
1985 Krawczyk Stanisław Rogacki Ryszard
1986 Bębel Piotr Rogacki Ryszard
1987 Bębel Piotr Giel Kazimierz
1988 Bębel Piotr Rogacki Ryszard
1989 Ilska Anna Kaczyńska Małgorzata
1990 Suszyńska Małgorzata Giel Kazimierz
1991 Czarczyński Przemysław Giel Kazimierz
1992 Marszałek Wioletta Rogacki Ryszard
1993 Marszałek Wioletta Rogacki Ryszard
1994 Czarczyński Przemysław Giel Kazimierz
1995 Krawczyk Jerzy Rogacki Ryszard
1996 Kałużny Zbigniew Krawczyk Stanisław
1997 Goliński Łukasz Witek Ilona
1998 Niziołek Robert Rogacki Ryszard
1999 Niziołek Robert Krawczyk Stanisław
2000 Niziołek Piotr Krawczyk Stanisław
2001 Niziołek Robert Rogacki Ryszard
2002 Niziołek Robert Budzianowski Piotr
TRAP
2003 Niziołek Robert Budzianowski Piotr Białek Henryk
PCZ
2004 Ptak Wojciech Krawczyk Stanisław Maciuszczak Mieczysław Budzianowski Piotr
2005 Pawliczak Kazimierz Krawczyk Stanisław Maciuszczak Mieczysław Budzianowski Piotr
2006 Frączek Tomasz Krawczyk Stanisław Kałużny Zbigniew Maciejewski Mirosław
2007 Gogołkiewicz Jerzy Budzianowski Piotr Michalak Tomasz Rogacki Ryszard
2008 Banasik Mirosław Krawczyk Stanisław Wolarz Marek Rogacki Ryszard
2009 Gogołkiewicz Jerzy Krawczyk Stanisław Maciuszczak Mieczysław Pierzchalski Marcin
2010 Skurtys Aleksandra Krawczyk Stanisław Dymarczyk Adam Dorszewicz Jacek
2011 Gogołkiewicz Jerzy Krawczyk Stanisław Michalak Tomasz Malasiński Ludwik
2012 Kos Marcin Kratowski Grzegorz Kupaj Adrian Kratowski Grzegorz
2013 Kos Marcin Malasiński Ludwik Ignaszak Dawid Malasiński Ludwik
2014 Morkowski Mikołaj Babula Ryszard Garncarz Małgorzata Krawczyk Stanisław
2015 Morkowski Mikołaj Krawczyk Stanisław Baliński Dawid Krawczyk Stanisław
2016 Morkowski Mikołaj Krawczyk Stanisław Madaliński Robert Pawliczak Kazimierz